Satynowy plan stołu Białe róże

Satynowy plan stołu rozmieszczenia gości weselnych z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

129,99 zł
Opis
Opis

Satynowy plan stołu Białe róże


Dzięki naszemu wyjątkowemu i eleganckiemu planowi stołów weselnych, Państwa goście przeżyją niezapomnianą noc! Na specjalne okazje, gdy spotykają się przyjaciele i rodzina, ten luksusowy plan rozmieszczenia stołów z satynowej pleksi jest właśnie tym, czego potrzebują Państwo do niezapomnianej uroczystości.

Nasz plan jest zaprojektowany z motywem białych róż wokół romantycznego obramowania, a w środku ma wypisane imiona nowożeńców i datę ślubu.

Państwa goście nie będą mogli go przeoczyć, gdy wejdą do lokalu! Dzięki naszemu planowi stołów, będą Państwo mogli cieszyć się wygodą jak nigdy dotąd!

Sprawcie Państwo, aby Wasz wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej niezapomniany dzięki naszemu planerowi stołów weselnych - szykowny i stylowy design sprawi, że Państwa przyjęcie będzie jeszcze piękniejsze.

 

Materiał: pleksi satynowe 3 mm