Szklane podziękowania dla Rodziców z Waszym zdjęciem

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców z Waszym zdjęciem


Powiedz "dziękuję" najważniejszym osobom w Twoim życiu dzięki podziękowaniu dla rodziców - unikalnej, spersonalizowanej pamiątce stworzonej specjalnie dla nich.

Podziękowania dla rodziców to oszałamiająca szklana tafla, na której u góry znajduje się wybrane przez Ciebie zdjęcie, a poniżej spersonalizowany tekst. Ten serdeczny prezent jest ikonicznym przypomnieniem wszystkiego, co ich miłość i wsparcie dla nas znaczą.

Ten jedyny w swoim rodzaju upominek będzie pielęgnowany przez lata. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu i doskonałej jakości wykonania, podziękowania dla rodziców z pewnością pozostawią ich w poczuciu zaszczytu i pokory za bycie częścią Twojej podróży. 

 

Materiał: szkło

Podstawki do kupienia oddzielnie.

 

Treść podziękowania

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych