Szklane podziękowania dla Rodziców Las

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem lasu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Las


Ta piękna, szklana tafla z podziękowaniami dla rodziców za ślub jest idealnym sposobem na pokazanie swojego uznania i wdzięczności za wszystko, co zrobili twoi rodzice. Z jego oszałamiającym motywem niebieskiego lasu na dole i niebieskimi chmurami na całości, ten kawałek doda specjalny dotyk miłości.

Ten elegancki kawałek może być spersonalizowany z tekstem do wyboru i jest dostępny w różnych rozmiarach. Pokaż swoim rodzicom, jak bardzo ich doceniasz, dając im coś tak pięknego i szlachetnego jak oni. Podziękowania dla rodziców na ślub to zawsze niezapomniana pamiątka i taka, która będzie pielęgnowana przez wiele lat.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.