Szklane podziękowania dla Rodziców Hortensja

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem hortnensji


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Hortensja


Prezenty z podziękowaniami są zawsze wyjątkowe, ale kiedy podziękowania są dla Twoich rodziców w dniu ślubu, moment ten potrzebuje czegoś równie wyjątkowego. Dlatego zaprojektowaliśmy tą piękną szklaną taflę, aby pokazać im, jak bardzo doceniasz ich rolę w dniu Waszego ślubu.

Spersonalizowany tekst podziękowania zdobi środek tafli, na górze i dole zdobi elegancki motyw hortensji. Wyraź swoją wdzięczność za pomocą tego ponadczasowego, wyrafinowanego przedmiotu, który będzie ciepłym przypomnieniem za każdym razem. 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych