Szklane podziękowania dla Rodziców Piwonie

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Piwonie


Szukasz serdecznego i znaczącego sposobu, aby podziękować swoim rodzicom za ślub? Przedstawiamy piękną, szklaną taflę z zapraszającym motywem kwiatów piwonii. Doskonale nadrukowany na szkle spersonalizowany tekst podziękowań wyraża Twoją miłość i uznanie. To wyjątkowe dzieło sztuki z pewnością zostanie zapamiętane wśród wszystkich ślubnych dekoracji w przyszłości.

Idealny prezent dla każdej pary małżeńskiej, będzie trwałym przypomnieniem tego, jak bardzo zależy Ci na Twoich rodzicach i jak wspaniałego wsparcia udzielili Ci w trakcie trwania Twojego małżeństwa.

Dzięki delikatnemu pięknu i sentymentalnemu przesłaniu, z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach za każdym razem, gdy na nią spojrzą! Upewnij się, że dziękujesz swoim rodzicom w stylu z tym oszałamiającym podziękowaniem dla rodziców. Idealny sposób, aby pokazać im, jak bardzo jesteś wdzięczny!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych