Szklane podziękowania dla Rodziców Piwonie

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Piwonie


Szukasz serdecznego i znaczącego sposobu, aby podziękować swoim rodzicom za ślub? Przedstawiamy piękną, szklaną taflę z zapraszającym motywem kwiatów piwonii. Doskonale nadrukowany na szkle spersonalizowany tekst podziękowań wyraża Twoją miłość i uznanie. To wyjątkowe dzieło sztuki z pewnością zostanie zapamiętane wśród wszystkich ślubnych dekoracji w przyszłości.

Idealny prezent dla każdej pary małżeńskiej, będzie trwałym przypomnieniem tego, jak bardzo zależy Ci na Twoich rodzicach i jak wspaniałego wsparcia udzielili Ci w trakcie trwania Twojego małżeństwa.

Dzięki delikatnemu pięknu i sentymentalnemu przesłaniu, z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach za każdym razem, gdy na nią spojrzą! Upewnij się, że dziękujesz swoim rodzicom w stylu z tym oszałamiającym podziękowaniem dla rodziców. Idealny sposób, aby pokazać im, jak bardzo jesteś wdzięczny!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych