Szklane podziękowania dla Rodziców ze zdjęciem w geometrycznym sercu

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem w geometrycznym sercu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców ze zdjęciem w geometrycznym sercu


Podziękowania dla rodziców to wyjątkowy i szczególny sposób, w jaki możesz wyrazić swoją wdzięczność za całą ciężką pracę i bezwarunkową miłość swoich rodziców. Powiedz to za pomocą szklanej tafli, która jest pełna charakteru i sentymentalności, dając mamie i tacie znać, jak bardzo jesteś wdzięczny za wszystko, co zrobili.

Piękny wzór zawiera przyciągające wzrok geometryczne serce z Waszym zdjęciem, aby jeszcze bardziej spersonalizować Twoje podziękowania!

Pod tymi elementami znajdują się spersonalizowane słowa lub wyrażenia podziękowania, dzięki którym Twoje uznanie będzie od razu widoczne.  Dzięki tym szklanym podziękowaniom mama lub tata mogą cieszyć się tym przemyślanym prezentem w domu jako przypomnienie, jak bardzo ci zależy każdego dnia w roku.

Nadszedł czas, aby odwdzięczyć się za całą miłość - zamów już teraz!

 

Materiał: szkło

Podstawki do kupienia oddzielnie.

 

Treść podziękowania

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji