Szklane podziękowania dla Rodziców Eukaliptus

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Eukaliptus


Podziękowanie rodzicom za ślub jest gestem miłości i uznania - jaki jest lepszy sposób na to niż ta wspaniała szklana tafla? Jego liście eukaliptusa wprowadzają unikalny nastrój, a złota rama nada mu elegancki i luksusowy ton. A co najlepsze, można go spersonalizować za pomocą spersonalizowanej wiadomości, aby uczynić go jeszcze bardziej znaczącym!

Jest to nie tylko piękne przypomnienie o twoim ślubie, ale także trwały sposób na pokazanie, jak bardzo zależy ci na rodzicach w twoim życiu. Z podziękowaniami dla rodziców na wesele od Venarti, masz idealny prezent gotowy!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych