Szklane podziękowania dla Rodziców Eukaliptus

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Eukaliptus


Podziękowanie rodzicom za ślub jest gestem miłości i uznania - jaki jest lepszy sposób na to niż ta wspaniała szklana tafla? Jego liście eukaliptusa wprowadzają unikalny nastrój, a złota rama nada mu elegancki i luksusowy ton. A co najlepsze, można go spersonalizować za pomocą spersonalizowanej wiadomości, aby uczynić go jeszcze bardziej znaczącym!

Jest to nie tylko piękne przypomnienie o twoim ślubie, ale także trwały sposób na pokazanie, jak bardzo zależy ci na rodzicach w twoim życiu. Z podziękowaniami dla rodziców na wesele od Venarti, masz idealny prezent gotowy!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.