Szklane podziękowania dla Rodziców Góry

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem gór


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Góry


Powiedz "dziękuję" swoim rodzicom za ich wsparcie z tym stylowym i znaczącym prezentem. Nasze szklane podziękowania dla rodziców zawiera majestatyczne góry, bujne drzewa, które naprawdę wyróżnią się w każdym domu.

Stwórz jeszcze bardziej osobistą wiadomość o wdzięczności dla swojej mamy i taty, z unikalnie spersonalizowanym tekstem, który z pewnością przyniesie ogromny uśmiech.

Piękne, szklane podziękowanie jest idealnym sposobem na pokazanie, jak bardzo ich doceniasz. Dzięki niezwykłemu kunsztowi i oszałamiającemu wzornictwu, jest to idealny sposób na upamiętnienie radości dzielonej podczas jednej z najbardziej pamiętnych okazji w życiu!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.