Szklane podziękowania dla Rodziców Marmur

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem marmuru


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Marmur


Świętuj i upamiętnij specjalną więź między Tobą a Twoimi rodzicami dzięki szkanemu podziękowaniu dla rodziców. Ten piękna szklana tafla posiada marmurowy motyw, jakby był stworzony przez samą naturę. Zawiera również spersonalizowany tekst, który możesz wybrać, aby uzyskać naprawdę wyjątkowy prezent. To ponadczasowe dzieło z pewnością przyniesie poczucie dumy i przywiązania tym, którzy je otrzymają.

Takie eleganckie przesłanie jest idealne dla każdego rodzica. Jego luksusowy wygląd dodaje specjalnego dotyku, który odróżnia go od zwykłych prezentów. Każdy element tego przedmiotu został pięknie wykonany, aby upewnić się, że każdy szczegół odzwierciedla nasze uznanie dla naszych ukochanych rodziców.

Wykonane z wysokiej jakości szkła, upewnij się, że ten prezent gwarantuje jego długotrwałą trwałość, podczas gdy pokazuje swoje unikalne szczegóły - wykwintne połączenie piękna i trwałości! Pokaż im, co dla Ciebie znaczą dzięki podziękowaniom dla rodziców - idealnej mieszance wyrafinowania i personalizacji!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych