Szklane podziękowania dla Rodziców z Waszym zdjęciem Spotify

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców z Waszym zdjęciem Spotify


Szklane podziękowanie dla rodziców ze zdjęciem Pary młodej i Spotify to wyjątkowy produkt, który pozwoli Ci wyrazić swoją wdzięczność i miłość w niezwykle personalizowany sposób. Ten elegancki kawałek szkła to idealny prezent na ślubne rocznice, Dzień Matki, Dzień Ojca, czy też na dzień ślubu.


Jednym z niewątpliwych atutów tego produktu jest możliwość pełnej personalizacji zarówno zdjęcia, jak i tekstu. Wystarczy dostarczyć nam swoje ulubione zdjęcie, na którym widnieje Para młoda oraz uwiecznione wspólne chwile. Nasza doświadczona ekipa zadba o to, aby zdjęcie było perfekcyjnie wydrukowane na trwałym, przezroczystym szkle. Dzięki temu, będzie ono wyglądało nie tylko niezwykle estetycznie, ale również będzie stanowiło trwałą pamiątkę na lata.


Dodatkowo, nasz produkt umożliwia dodanie personalizowanego tekstu. Możesz wybrać dowolną treść, np. wyrazić swoje podziękowania, życzenia czy też umieścić wyjątkowe słowa dedykowane Twoim rodzicom. Dzięki temu, podziękowanie stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe i właśnie takie, jakie chcesz je przekazać swoim bliskim.


Szklane podziękowanie dla rodziców ze zdjęciem Pary młodej i Spotify to również produkt, który łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Oprócz personalizacji zdjęcia i tekstu, oferujemy także możliwość umieszczenia kodu Spotify. Możesz wybrać ulubioną piosenkę, którą chciałbyś podarować swoim rodzicom, i zamienić ją w unikalny kod QR. Po zeskanowaniu tego kodu za pomocą telefonu lub tabletu, Twoi bliscy będą mogli wysłuchać tej specjalnej muzyki, która Cię łączy i przypomina o wspólnych chwilach.


Szklane podziękowanie dla rodziców ze zdjęciem Pary młodej i Spotify to idealny prezent, który wywoła u Twoich rodziców wzruszenie i zostawi po sobie trwałe wspomnienie. Niech ten wyjątkowy kawałek szkła przekazuje Twoje uczucia i wdzięczność, sprawiając, że Twój gest będzie pamiętany na długo. Wybierz personalizację, która najlepiej odzwierciedla Wasze relacje i zaskocz swoich bliskich tym niebanalnym prezentem.

 

Materiał: szkło

Podstawki do kupienia oddzielnie.

 

Treść podziękowania

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji