Szklane podziękowania dla Rodziców Liście eukaliptusa z geometryczną ramką

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem liści eukaliptusa z geometryczną ramką


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Liście eukaliptusa z geometryczną ramką


Okaż swoją wdzięczność rodzicom, którzy pomogli Wam w przygotowaniach ślubnych dzięki temu eleganckiemu i serdecznemu prezentowi. Podziękowania dla Rodziców za ślub to szklana tafla ozdobiona liśćmi eukaliptusa i geometrycznną ramką, dzięki czemu możesz wyrazić swoją wdzięczność w stylowy i elegancki sposób.

Możesz dostosować tekst wiadomości z podziękowaniami, aby uczynić go naprawdę wyjątkowym. Dzięki unikalnemu wzornictwu ten prezent będzie dumnie prezentował się w ich domu przez wiele lat, przypominając im o Waszym wyjątkowym dniu i celebrując ich wkład w jego realizację.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych