Szklane podziękowania dla Rodziców Mapa Europy

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem mapy Europy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Mapa Europy


Nic nie pokazuje Twojego uznania za pomoc i wsparcie, które Twoi rodzice oferowali Ci przez lata, jak dzięki oszałamiająco wykonanej szklanej tafli. Idealne na podziękowanie dla rodziców, to unikalne dzieło sztuki z pewnością zapiera dech w piersiach dzięki nadrukowanej mapie Europy z zaznaczonymi miejscami - dokładnie tam, gdzie nowożeńcy dorastali! A jakby tego było mało, spersonalizowany tekst służy jako dodatkowe przypomnienie, jak wiele dla Ciebie znaczą!

Firma Venarti stworzyła jedyny w swoim rodzaju sposób na pokazanie swoim bliskim, jak wiele dla nich znaczą, dzięki przemyślanym dekoracjom, które wyrażają to, czego nie potrafią same słowa. 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych