Szklane podziękowania dla Rodziców Chabry

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem chabrów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Chabry


Podziękowanie rodzicom za wyjątkowy dzień, jakim jest Wasz ślub, to ważny moment. Teraz możesz podziękować im za pomocą pięknego podziękowania dla rodziców w formie szklanej tafli! Misterny i delikatny wzór zawiera motyw chabrów, dodając klasyczny akcent do każdego wystroju domu. Możesz również spersonalizować tekst podziękowania, aby uczynić go wyjątkowo serdecznym.

Ta unikalna szklana tafla będzie ceniona przez Twoich rodziców, którzy będą pamiętać o ich udziale w tworzeniu najlepszego dnia w Twoim życiu.

Okaż swoje uznanie za pomocą tej wspaniałej pamiątki; będą podziwiać jej delikatne piękno za każdym razem, gdy na nią spojrzą!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

Podstawki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.