Szklane podziękowania dla Rodziców Mapa świata

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem mapy świata


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Mapa świata


Przedstawiamy szklane podziękowania dla Rodziców - idealny sposób, aby pokazać swoją miłość i uznanie dla dwóch osób, które Cię wychowały!

Ta wysokiej jakości szklana tafla zawiera ponadczasową mapę świata z miejscami zamieszkania nowożeńców. Każde podziękowanie przedstawia mapę świata ozdobioną liniami łączącymi miejsca, które reprezentują miejsce urodzenia Twojego (i Twojego małżonka). Nasza firma stworzy Twoją wizję w piękne i znaczące dzieło sztuki, które odzwierciedla to, co ważne: rodzinę.

Pokaż jak wiele znaczą najbliższe Ci osób - ze szklanymi podziękowaniami dla rodziców!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych