Szklane podziękowania dla Rodziców Mapa Polski

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem mapy Polski


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Mapa Polski


Wykonaj serdeczny gest, aby podziękować swoim rodzicom za całą ich miłość i wsparcie dzięki szklanemu podziękowaniu dla rodziców. Przedstawiając mapę Polski, to piękne dzieło sztuki wniesie do Twojego domu radość i podziw - zawsze zachowując żywą pamięć o bezwarunkowej miłości do mamy i taty!

Ten unikalny projekt zostanie spersonalizowany, aby zaznaczyć wszystkie miejsca zamieszkania Twoje i Twojego partnera, tworząc trwałą pamiątkę.

Możesz nawet dodać spersonalizowany tekst podziękowania, który przekaże Twoją szczerą wdzięczność. To doskonały pomysł na prezent dla każdej pary, zwłaszcza jeśli jej rodzina ma korzenie w Polsce. Ta elegancka tafla jest wykonany z gładkiego szkła, z fazowanymi krawędziami i precyzyjną technologią druku cyfrowego. Kolory są żywe, ale naturalne - wystarczająco trwałe, aby bezcenne prezenty Twoich rodziców pozostały żywe przez wiele lat. Dzięki trwałym sentencjom, te szklane podziękowanie z pewnością stanie się istotną częścią Twojej ceremoni.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych