Szklane podziękowania dla Rodziców Bukiet piwonii II

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem bukietu piwoni, wzór nr 2


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Bukiet piwonii II


Te piękne szklane podziękowanie dla rodziców będzie ponadczasowym przypomnieniem Waszego wyjątkowego dnia i wdzięczności, jaką czujecie wobec swoich rodziców. Dzięki motywowi pięknego bukietu piwonii na eleganckim, mlecznym tle, jest to jedyny w swoim rodzaju element, który w elegancki i przyciągający uwagę sposób pokaże Twoje uznanie.

Ponadto, możesz sprawić, że będzie on jeszcze bardziej znaczący dzięki spersonalizowanemu tekstowi, który podkreśli, jak bardzo jesteś wdzięczny za obecność Twoich rodziców w Twoim wielkim dniu.

Wręcz go z dumą jako symbol miłości, pielęgnuj go jako artystyczny wyraz wdzięczności lub podaruj go rodzicom, aby dać im znać, jak bardzo są dla Ciebie docenieni i ważni - bez względu na to, jak zdecydujesz się go użyć, podziękowania dla rodziców za ślub z pewnością staną się cenionym rodzinnym skarbem na lata!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.