Szklane podziękowania dla Rodziców Marmur z lustrzanym sercem

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem marmuru z lustrzanym sercem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Marmur z lustrzanym sercem


Podziękuj mamie i tacie, dzięki wyjątkowym podziękowaniom od Venarti. Nic nie mówi "dziękuję" tak jak piękna szklana tafla z motywem marmuru i lustrzanym sercem. Niewątpliwie jest to idealny prezent dla rodziców, którzy zrobili dla nas tak wiele. To przemyślane arcydzieło jest wspaniałym eksponatem w domu.

Gdy światło odbija się od błyszczącego marmurowego motywu i serduszka, każdy będzie zachwycony jego pięknem. A kiedy przeczytają Twoją spersonalizowaną wiadomość, będą dokładnie wiedzieć, jak bardzo są doceniani.

Spraw, aby ten ponadczasowy skarb stał się serdecznym wyrazem wdzięczności, który z pewnością będzie trwał wiecznie!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło, lustrzane pleksi

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.