Szklane podziękowania dla Rodziców Białe róże

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem białych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Białe róże


Jeśli chodzi o szukanie idealnego sposobu na pokazanie swojego uznania w tak szczególnym dniu jak ślub, prezentujemy nasze szklane podziękowania dla rodziców! Dzięki klasycznemu i pięknemu wzornictwu z eleganckim motywem białej róży i spersonalizowanym tekstem podziękowania, nic nie mówi dziękuję lepiej niż ten produkt.

Od jego misternych detali dodających uroku do wyrafinowanego stylu, który mówi sam w sobie, jest to idealny sposób, aby pokazać rodzicom, jak wiele dla Ciebie znaczą.

Nie tylko nie będziesz musiał się martwić o znalezienie odpowiednich słów, ale także za każdym razem, gdy rzucą okiem, będzie to dla nich powód do dumy i szczęścia. Upewnij się, że Twoje serdeczne wyrazy są uchwycone na wieczność dzięki szklanemu podziękowaniu dla rodziców za ślub!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.