Szklane podziękowania dla Rodziców Białe róże

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Białe róże


Jeśli chodzi o szukanie idealnego sposobu na pokazanie swojego uznania w tak szczególnym dniu jak ślub, prezentujemy nasze szklane podziękowania dla rodziców! Dzięki klasycznemu i pięknemu wzornictwu z eleganckim motywem białej róży i spersonalizowanym tekstem podziękowania, nic nie mówi dziękuję lepiej niż ten produkt.

Od jego misternych detali dodających uroku do wyrafinowanego stylu, który mówi sam w sobie, jest to idealny sposób, aby pokazać rodzicom, jak wiele dla Ciebie znaczą.

Nie tylko nie będziesz musiał się martwić o znalezienie odpowiednich słów, ale także za każdym razem, gdy rzucą okiem, będzie to dla nich powód do dumy i szczęścia. Upewnij się, że Twoje serdeczne wyrazy są uchwycone na wieczność dzięki szklanemu podziękowaniu dla rodziców za ślub!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.