Magnolia Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Magnolia Szklane podziękowania dla Rodziców


Szklane podziękowania to oryginalny i bardzo efektowny sposób na wyróżnienie rodziców pary młodej w tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub dzieci. Wykonana z grubego, mlecznego szkła karta pięknie się prezentuje, a do tego jest znacznie odporniejsza na upływ czasu czy uszkodzenia niż tradycyjne kartki czy statuetki. Podziękowania mogą mieć dowolną treść i dedykację. Minimalizm szkła dopełniony został romantyczną grafiką przedstawiającą gałązki magnolii. Takie podziękowania z pewnością zachwycą każdego rodzica.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych