Magnolia Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem magnolii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Magnolia Szklane podziękowania dla Rodziców


Szklane podziękowania to oryginalny i bardzo efektowny sposób na wyróżnienie rodziców pary młodej w tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub dzieci. Wykonana z grubego szkła karta pięknie się prezentuje, a do tego jest znacznie odporniejsza na upływ czasu czy uszkodzenia niż tradycyjne kartki czy statuetki. Podziękowania mogą mieć dowolną treść i dedykację. Minimalizm szkła dopełniony został romantyczną grafiką przedstawiającą gałązki magnolii. Takie podziękowania z pewnością zachwycą każdego rodzica.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu