Szklane podziękowania dla Rodziców Rustykalne kwiaty

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem rustykalnych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Rustykalne kwiaty


Okaż swoje uznanie dla rodziców w tym wyjątkowym dniu dzięki temu oszałamiającemu szklanemu podziękowaniu dla rodziców! Idealny sposób na uhonorowanie i podziękowanie rodzicom, ta szklana tafla zawiera rustykalny motyw kwiatowy - symbolizujący to, co miłość czyni możliwym - który z pewnością wyrazi wdzięczność, jaką czujesz wobec nich.

Z dodanym tekstem spersonalizowanym, aby wyrazić Twoją unikalną wiadomość, podziękowanie będzie pielęgnowane przez lata, przypominając o tym szczególnym czasie w Twoim życiu. Podziękowania nigdy nie wyglądały tak pięknie!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych