Szklane podziękowania dla Rodziców Eko kwiaty

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem eko kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Eko kwiaty


Podziękuj swoim rodzicom w sposób, który zapamiętają na zawsze dzięki temu pięknemu szklanemu podziękowaniu z motywem kwiatowym. Pokaż swoje uznanie i wdzięczność, ze spersonalizowanym tekstem podziękowania.

Podziękowania dla rodziców za ślub to idealny sposób, aby pokazać, że ich miłość i wsparcie znaczyły dla Ciebie świat! Podaruj im coś naprawdę wyjątkowego, co wiesz, że będą pielęgnować przez lata.

Niezależnie od tego, czy będzie on wystawiony jako samodzielne dzieło sztuki, czy też umieszczony na kominku, aby wszyscy goście mogli go podziwiać, ten jedyny w swoim rodzaju prezent pokazuje ich kluczową rolę w uczynieniu Waszego ślubu jeszcze bardziej magicznym.

Niech wiedzą, jak bardzo doceniasz wszystko, co zrobili, dając im szklane podziękowania dla rodziców!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych