Szklane podziękowania dla Rodziców Wzorek z Waszym zdjęciem

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem i wzorkiem na dole zdjęcia


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Wzorek z Waszym zdjęciem


Podziękuj swoim rodzicom czymś wyjątkowym! Dzięki tej szklanej tafli możesz podarować swojej mamie i/lub tacie wyjątkową pamiątkę, którą zawsze będą cenić.

Ten oszałamiająca szklana zawiera zdjęcie i wzórek na górze, wraz z personalizowanym tekstem poniżej. Podziękuj im za wszystko, co robią, ten element jest idealnym sposobem na wyrażenie swojego uznania.

Podaruj mamie i tacie coś jedynego w swoim rodzaju, co będzie miało ogromną wartość sentymentalną przez wiele lat. Pokaż im jak wiele dla Ciebie znaczą w sposób trwały, który nie wyblaknie i nie zostanie zapomniany!

Ten wspaniały prezent będzie wyglądał wspaniale na wystawie w każdym pokoju w ich domu - gdziekolwiek zdecydują się go umieścić, będą pewni, że poczują miłość za każdym razem, gdy będą przechodzić obok niego! Na co więc czekasz? Podziękuj w dobrym stylu już dziś.

 

Materiał: szkło

Podstawki do kupienia oddzielnie.

 

Treść podziękowania

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji