Szklane podziękowania dla Rodziców Wzorek z Waszym zdjęciem

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem i wzorkiem na dole zdjęcia


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Wzorek z Waszym zdjęciem


Podziękuj swoim rodzicom czymś wyjątkowym! Dzięki tej szklanej tafli możesz podarować swojej mamie i/lub tacie wyjątkową pamiątkę, którą zawsze będą cenić.

Ten oszałamiająca szklana zawiera zdjęcie i wzórek na górze, wraz z personalizowanym tekstem poniżej. Podziękuj im za wszystko, co robią, ten element jest idealnym sposobem na wyrażenie swojego uznania.

Podaruj mamie i tacie coś jedynego w swoim rodzaju, co będzie miało ogromną wartość sentymentalną przez wiele lat. Pokaż im jak wiele dla Ciebie znaczą w sposób trwały, który nie wyblaknie i nie zostanie zapomniany!

Ten wspaniały prezent będzie wyglądał wspaniale na wystawie w każdym pokoju w ich domu - gdziekolwiek zdecydują się go umieścić, będą pewni, że poczują miłość za każdym razem, gdy będą przechodzić obok niego! Na co więc czekasz? Podziękuj w dobrym stylu już dziś.

 

Materiał: szkło

Podstawki do kupienia oddzielnie.

 

Treść podziękowania

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji