Serce z odcisków Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem serca z odcisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Serce z odcisków Szklane podziękowania dla Rodziców


Szklane podziękowanie dla rodziców to propozycja dla młodych par, które poszukują oryginalnego pomysłu na wyrażenie swoim rodzicom wdzięczności i miłości. Karta wykonana jest z grubego szkła o mlecznej barwie. Dzięki temu nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest także odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Podziękowania mogą mieć dowolną treść i są w pełni eru spersonalizowane dla każdego zamówienia. Wyjątkowości dodaje im jeszcze grafika odcisku palców, tworzących oryginalny wzór serca.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych