Serce z odcisków Szklane podziękowania dla Rodziców

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem serca z odcisków


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Serce z odcisków Szklane podziękowania dla Rodziców


Szklane podziękowanie dla rodziców to propozycja dla młodych par, które poszukują oryginalnego pomysłu na wyrażenie swoim rodzicom wdzięczności i miłości. Karta wykonana jest z grubego szkła o mlecznej barwie. Dzięki temu nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest także odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Podziękowania mogą mieć dowolną treść i są w pełni eru spersonalizowane dla każdego zamówienia. Wyjątkowości dodaje im jeszcze grafika odcisku palców, tworzących oryginalny wzór serca.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych