Serce z odcisków Drewniane etui do szklanych zaproszeń ślubnych

39,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Serce z odcisków Drewniane etui do szklanych zaproszeń ślubnych


Jeśli szukasz wyjątkowego i oryginalnego prezentu dla swoich bliskich, nasze drewniane etui z motywem czerwonego serca z odciskami palców będzie idealnym wyborem.

Nasze etui są wykonane z wysokiej jakości drewna, co zapewnia trwałość i elegancki wygląd. Etui to również doskonałe rozwiązanie do przechowywania naszych satynowych, szklanych lub drewnianych próśb o błogosławieństwo lub podziękowań dla naszych rodziców.


Niezwykły motyw w postaci czerwonego serca z odciskami palców dodaje temu etui jeszcze bardziej osobistego charakteru. Możesz je spersonalizować, dodając do niego swoje imiona lub specjalną datę, co sprawi, że będzie ono jeszcze bardziej niezapomnianym prezentem dla Twoich bliskich.


Drewniane etui to również doskonały sposób na przechowywanie pamiątek, takich jak zdjęcia, listy czy drogie dla nas przedmioty. Ich trwała konstrukcja i elegancki wygląd czynią je idealnymi do prezentacji na półce lub biurku.


Nie czekaj dłużej i zamów dziś drewniane etui z motywem czerwonego serca z odciskami palców dla swoich bliskich. To doskonała pamiątka na wiele lat i prezent, który z pewnością zostanie doceniony przez każdego obdarowanego.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych