Eko kwiaty Pudełko, koperta na pieniądze

39,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eko kwiaty Pudełko, koperta na pieniądze


Obecnie, najczęściej wręczanym prezentem ślubnym, są pieniądze. Ich wręczanie zawsze wiąże się jednak ze stresem dla gości, jak bowiem zrobić to w elegancki sposób?

Doskonałym rozwiązaniem jest pudełko – koperta na pieniądze, która przykuwa wzrok swoim pięknem i wysoką jakością wykonania. Tak „opakowany” prezent zachwyci Młodą Parę, która nie tylko doceni jego finansowy, ale i estetyczny wymiar.

Ponadto, taka koperta może posłużyć również Młodej Parze do dokonywania płatności za usługi, z których podczas wesela korzystają. Ozdobiona motywem eko-kwiatów koperta pasuje doskonale nie tylko do ślubów urządzonych w stylu eko, ale do każdego rodzaju weselnego przyjęcia. Może stać się również wspaniałą pamiątką, która nawet wiele lat po ślubie budzić będzie wspaniałe wspomnienia.

 

Materiał: Drewno (sklejka 4mm)

Wymiary: 9,8 x16 x 1,6 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu