Serce z odcisków Ślubne winietki Magnes

Winietki drewniane w formie plastra brzozy z magnesem z motywem serca z odcisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Serce z odcisków Ślubne winietki Magnes


Odcisk palca, jedyny i niepowtarzalny, jest potwierdzeniem świadomej decyzji wstąpienia w związek małżeński. Te odciski, składające się na pełne miłości serce, to wspaniały symbol, który nie tylko doskonale koresponduje z charakterem weselnej uroczystości, ale i zachwyca swoją oryginalnością i nieszablonowym podejściem do kwestii motywu zdobiącego ślubne przedmioty.

Takie serce, stanowi doskonałe wykończenie ślubnej winietki – magnesu. Staranne wykonanie winietki (magnesu) w formie plastra brzozy, a także jej funkcjonalność sprawia, że Pary Młode często sięgają po ten produkt.

Ułatwia on bowiem zaproszonym gościom odnalezienie właściwego miejsca, pięknie wygląda na ślubnym stole, a przy tym stanowi wspaniałą pamiątkę dla biesiadników, która nawet po wielu latach budzić będzie wspaniałe wspomnienia.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: plasterek drewna z magnesem

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych