Pudełko, koperta na pieniądze PP001

Często zastanawiamy sie w czym i jak wręczyć prezent w postaci pieniedzy.

Drewniane pudełeczko będzie bardzo oryginalnym prezentem dla Młodych.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

26,00 zł


Opis
Opis

Pudełko, koperta na pieniądze PP001


Jeżeli jesteście już znudzeni dawaniem białych kopert, mamy propozycję dla was: subtelne, drewniane pudełko na pieniądze.

Taka forma dawania gotówki jest bardziej odpowiednia dla tak wzniosłych uroczystości jak zaślubiny. Naturalne drewno podkreśla szyk i elegancję.

Całość została wykonana z najwyższą dbałością o każdy niemalże szczegół. Na pudełku można wygrawerować takie informacje, jakie sobie zażyczysz.

 

Materiał: Drewno (sklejka 4mm)

Wymiary: 9,8 x16 x 1,6 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.