Pudełko, koperta na pieniądze z żywicy wzór marmurowy

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł


Opis
Opis

Pudełko, koperta na pieniądze z żywicy wzór marmurowy


W prezencie na ślub – pudełko i pieniądze

Pieniądze są popularnym prezentem ślubnym, który wybierają goście zwłaszcza w sytuacji, gdy Para Młoda nie sporządziła listy konkretnych podarków. Nie podpowiemy Wam, jaką sumą powinniście obdarować nowożeńców, ale zaproponujemy odpowiednią oprawę, która stanie się dla nich na pewno miłą pamiątką po wielu latach.

Nasze unikalne pudełko na pieniądze na prezent ślubny wykonaliśmy z oryginalnego materiału, jakim jest żywica. Okładka ma oryginalny, elegancki wzór marmurowy, który jest niepowtarzalny, odlewany ręcznie. Resztę pudełka zrobiliśmy z wizytowej, satynowej pleksi. Pudełko na pieniądze Venarti z żywicy jest absolutnie gładkie, a dzięki temu zabiegowi doskonale odbija światło pozwalając mienić się perłowym barwom na tysiąc różnych kolorów. Marmurowy wzór uzyskaliśmy z połączenia białej i czarnej perły poprzez delikatne cieniowanie. Dodatek złotej farby czyni nasze pudełko na pieniądze ekskluzywnym podarunkiem.

 

Materiał: Okładka z żywicy - każde pudełko jest unikalne, odlewane ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji, reszta pudełka z satynowej pleksi

Właściwości żywicy: Przód pudełka jest gładki, odbijający światło

Wzór: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 9,8 x 16 x 1,6 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.