Pudełko kwadratowe, koperta na pieniądze ze zdjęciem

55,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudełko kwadratowe, koperta na pieniądze ze zdjęciem


Nasz produkt, czyli personalizowane drewniane pudełko z otwieraną klapą, którym jest koperta na pieniądze dla młodej pary, to doskonały sposób na przekazanie wyjątkowych życzeń i podziękowań podczas ślubu. To niezwykłe pudełko zostało zaprojektowane specjalnie dla par, które chcą uczcić swój wyjątkowy dzień w niepowtarzalny sposób.


Pierwszym elementem, który wyróżnia nasze pudełko, jest możliwość umieszczenia dowolnego zdjęcia na zewnętrznej powierzchni. Ta personalizacja pozwala na stworzenie unikalnego pamiątkowego przedmiotu, który będzie przypominał o szczególnym dniu przez wiele lat. Para ma możliwość wyboru ulubionego zdjęcia, które zostanie trwale wkomponowane w drewnianą strukturę pudełka.


Kiedy młoda para otworzy pudełko, odkryje w środku jeszcze więcej miłych niespodzianek. Po pierwsze, znajduje się tam miejsce na umieszczenie personalizowanego tekstu podziękowania. Para może napisać własne słowa wdzięczności dla gości uczestniczących w ich ślubie lub wybrać gotowy tekst, który odda ich uczucia najlepiej. Ten wyjątkowy gest będzie stanowił piękną pamiątkę zarówno dla nowożeńców, jak i dla gości.


Dodatkowo, wewnątrz pudełka znajduje się również miejsce na umieszczenie kolejnego zdjęcia. Para może wybrać zdjęcie ze swojego wesela lub inne zdjęcie, które dla nich ma szczególne znaczenie. To kolejna sposobność do personalizacji i dodania osobistego akcentu.


Koperta na pieniądze znajdująca się w naszym pudełku jest praktycznym elementem, który pozwala gościom na przekazanie prezentów finansowych dla pary młodej w elegancki sposób. To rozwiązanie idealne dla par, które preferują prezenty pieniężne zamiast tradycyjnych przedmiotów.


Nasz produkt to nie tylko piękna ozdoba, ale również praktyczne rozwiązanie, które ułatwia zbieranie życzeń i podziękowań oraz utrzymuje porządek związany z prezentami finansowymi. Drewniana konstrukcja pudełka gwarantuje jego trwałość i jakość, co sprawia, że będzie ono długotrwałą pamiątką.


Podsumowując, personalizowane drewniane pudełko z otwieraną klapą, stanowiące kopertę na pieniądze dla młodej pary, to niezwykły produkt, który pozwala na przekazanie wyjątkowych życzeń, podziękowań i pamiątkowych fotografii. To eleganckie i trwałe rozwiązanie, które podkreśla indywidualność i unikalność każdej pary, dodając magii i piękna w najważniejszym dniu ich życia.

 

Materiał: Drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Wstążka do kupienia oddzielnie

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych