Pudrowe róże Pudełko, koperta na pieniądze

39,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Pudełko, koperta na pieniądze


Koperta z pieniędzmi, bukiet pięknych kwiatów to uniwersalny, zawsze mile widziany prezent ślubny. Tu ryzyko nietrafienia z podarunkiem nie istnieje, ponieważ otrzymane pieniądze nowożeńcy przeznaczą na coś, co naprawdę będzie im potrzebne. Nie odpowiemy na pytanie: jaką sumę należy włożyć do koperty, ale doradzimy, w czym powinniście umieścić ten prezent. Mamy dla Was oryginalne drewniane pudełko na pieniądze z motywem romantycznych pudrowych róż.

Pudrowe róże Pudełko, koperta na pieniądze

Delikatna, w rustykalnym stylu, personalizowana koperta ślubna na pieniądze od Venarti jest nie tylko wyjątkowo elegancka, ale też oryginalna i trwała. Będzie więc wyjątkowa pod każdym względem. Uroczy nadruk romantycznych pudrowych róż w otoczeniu zielonych gałązek, idealnie pasuje do naturalnego, jasnego drewna. Na wewnętrznej stronie okładki możemy wygrawerować Wasze życzenia dla Pary Młodej. Personalizacja pudełka na pieniądze GRATIS.

 

Materiał: Drewno (sklejka 4mm)

Wymiary: 9,8 x16 x 1,6 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych