Nowy

Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Pudrowe róże Rysunkowa dziewczynka

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem pudrowych róż i rysunkowej dziewczynki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Pudrowe róże Rysunkowa dziewczynka


Uchwyć serce i religijne znaczenie specjalnej okacji - Pierwszej Komunii Świętej dzięki tym pięknym, satynowym, półprzezroczystym akrylowym zaproszeniom. Delikatne i eleganckie, każde z zaproszeń posiada bogaty motyw pudrowych róż na górze i na dole zaproszenia oraz unikalny rysunek dziewczynki z krzyżem na szyi jako jego centrum.

Dodatkowo, możesz dodać swój własny, spersonalizowany tekst zaproszenia. Inspirowane sztuką chrześcijańską i ikonografią, te wspaniałe zaproszenia z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich, którzy je zobaczą.

Nie tylko te przyciągające wzrok elementy będą wspaniałą pamiątką, ale jaki jest lepszy sposób na ogłoszenie tej doniosłej okazji niż zaproszenie, które celebruje jej duchowe piękno? Jakość naszego produktu jest niezrównana, dając odrobinę klasy do każdego zaproszenia.  Każde zaproszenie jest nieskazitelne i przygotowane z pieczołowitą dbałością o szczegóły. W połączeniu z niezwykłym wdziękiem i opanowaniem, jakie dają zdobiące je pudrowe róże - dlaczego nie wybrać jednego z naszych półprzezroczystych zaproszeń akrylowych? Gwarantujemy, że urzeknie Cię ich eteryczny urok!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.