Nowy

Ozdobne satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Pudrowe róże Rysunkowa dziewczynka

Ozdobne satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem pudrowych róż i rysunkowej dziewczynki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ozdobne satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Pudrowe róże Rysunkowa dziewczynka


Uwaga rodzice!!! Przygotujcie się na naprawdę niezapomnianą uroczystość Pierwszej Komunii Świętej Waszych dzieci z tymi eleganckimi i urzekającymi zaproszeniami. Nasze satynowe półprzezroczyste akrylowe zaproszenia sprawią, że Twoje wyjątkowe wydarzenie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe.

Piękny rysunek dziewczynki z krzyżem na szyi na górze zaproszenia oraz motyw pudrowych róż na dole i góze zaproszenia, sprawią, że zaproszenia te z pewnością będą podziwiane przez wszystkich!

A ponieważ każde zaproszenie jest personalizowane i zawiera dokładnie taki tekst, jaki sobie zażyczycie, może ono doskonale oddać głębokie znaczenie uroczystości. Pozwól nam pomóc Ci stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i trwałego - zacznij planować już teraz.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.