Dusty Blue Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem kwiatów dusty blue


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Dusty Blue Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Przywitaj pierwszą komunię świętą swojego dziecka za pomocą tych niesamowitych zaproszeń z satynowego akrylu! Te niezapomniane zaproszenia ożywią ten wyjątkowy dzień dzięki motywowi kwiatów w kolorze dusty blue na górze i indywidualnemu tekstowi zaproszenia poniżej.

Idealne na uroczystość I komunii, te wspaniałe zaproszenia z pewnością wprawią wszystkich w zachwyt. Spraw, aby to było wspomnienie, które będzie trwało długo dzięki tym pięknym i ponadczasowym zaproszeniom.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, możesz mieć pewność, że wybierając nasze zaproszenia na I Komunię Świętą, otrzymujesz tylko to, co najlepsze!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.