Ozdobne satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Białe kwiaty Rysunkowa dziewczynka

Ozdobne satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem białych kwiatów i rysunkowej dziewczynki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ozdobne satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Białe kwiaty Rysunkowa dziewczynka


Zaproszenia te zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o duchowej okazji jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Posiadają ozdobny kształt, spersonalizowany tekst zaproszenia, delikatny motyw białych kwiatów na górze i na dole oraz uroczy szkic dziewczynki, aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowym.

Stwórz piękne wspomnienia dzięki ponadczasowemu pięknu tych zaproszeń na Pierwszą Komunię Świętą, które przetrwają całe życie i z pewnością zachwycą Twoją rodzinę i przyjaciół przez wiele lat.

Dzięki naszej wysokiej jakości projektom i profesjonalnym usługom drukarskim, możesz być pewien, że otrzymasz najlepsze możliwe doświadczenie podczas tworzenia tego idealnego święta wiary.

Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka nie musi być stresującym dniem - pozwól, aby te zapierające dech w piersiach zaproszenia zrobiły wszystko za Ciebie podczas przygotowań do jednej z najcenniejszych okazji w życiu. Zamów teraz i upewnij się, że wszyscy wiedzą jak bardzo cieszysz się z wielkiego dnia Twojego dziecka!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu