Ozdobne satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Białe kwiaty Rysunkowa dziewczynka

Ozdobne satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem białych kwiatów i rysunkowej dziewczynki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ozdobne satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Białe kwiaty Rysunkowa dziewczynka


Zaproszenia te zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o duchowej okazji jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Posiadają ozdobny kształt, spersonalizowany tekst zaproszenia, delikatny motyw białych kwiatów na górze i na dole oraz uroczy szkic dziewczynki, aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowym.

Stwórz piękne wspomnienia dzięki ponadczasowemu pięknu tych zaproszeń na Pierwszą Komunię Świętą, które przetrwają całe życie i z pewnością zachwycą Twoją rodzinę i przyjaciół przez wiele lat.

Dzięki naszej wysokiej jakości projektom i profesjonalnym usługom drukarskim, możesz być pewien, że otrzymasz najlepsze możliwe doświadczenie podczas tworzenia tego idealnego święta wiary.

Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka nie musi być stresującym dniem - pozwól, aby te zapierające dech w piersiach zaproszenia zrobiły wszystko za Ciebie podczas przygotowań do jednej z najcenniejszych okazji w życiu. Zamów teraz i upewnij się, że wszyscy wiedzą jak bardzo cieszysz się z wielkiego dnia Twojego dziecka!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.