Dziewczynka Zaproszenia na komunię z białej pleksi

Zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem dziewczynki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Dziewczynka Zaproszenia na komunię z białej pleksi


Ceremonia przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej to moment niezwykle wzruszający, zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców i bliskich. Dobrze trwać w tym wspólnie, wspólnie też wraz z dzieckiem przeżywając przyjęcie Eucharystii. W jaki jednak sposób zgromadzić wokół dziecka bliskich? W tym celu warto wykorzystać zaproszenia na komunię z białej Pleksi.

Piękne, starannie wykonane zaproszenia zachwycają nie tylko swoją kruchością, delikatnością, ale również pięknym motywem je zdobiącym. Dziewczynka w stroju komunijnym to dyskretny, a jednocześnie pełen symboliki motyw, który wraz z tekstem stanowi spójną całość. Takie zaproszenie nie tylko zachwyci gości, ale również stanie się wspaniałą pamiątką, która nawet po latach pozwoli powrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: biała pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych