Dziewczynka Zaproszenia na komunię z białej pleksi

Zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem dziewczynki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Dziewczynka Zaproszenia na komunię z białej pleksi


Ceremonia przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej to moment niezwykle wzruszający, zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców i bliskich. Dobrze trwać w tym wspólnie, wspólnie też wraz z dzieckiem przeżywając przyjęcie Eucharystii. W jaki jednak sposób zgromadzić wokół dziecka bliskich? W tym celu warto wykorzystać zaproszenia na komunię z białej Pleksi.

Piękne, starannie wykonane zaproszenia zachwycają nie tylko swoją kruchością, delikatnością, ale również pięknym motywem je zdobiącym. Dziewczynka w stroju komunijnym to dyskretny, a jednocześnie pełen symboliki motyw, który wraz z tekstem stanowi spójną całość. Takie zaproszenie nie tylko zachwyci gości, ale również stanie się wspaniałą pamiątką, która nawet po latach pozwoli powrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: biała pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych