Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Akwarelowy kościół

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem akwarelowego kościoła


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Akwarelowy kościół


Jeśli szukasz eleganckich i wyjątkowych zaproszeń na I Komunię świętą, które zachwycą Twoich gości, to satynowe zaproszenia z motywem akwarelowego kościoła będą doskonałym wyborem. Ten delikatny i subtelny wzór idealnie wpisuje się w duch tego wyjątkowego wydarzenia, dodając mu dodatkowej uroczystości i piękna.


Satynowe zaproszenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz luksusowym wyglądem, co sprawia, że są doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie elegancję i prestiż. Dodatkowo, motyw akwarelowego kościoła nadaje zaproszeniom wyjątkowego charakteru, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno solenizantowi, jak i jego gościom.


Zaproszenia są personalizowane, co oznacza, że mają możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Możesz wybrać kolor, czcionkę, treść oraz wszelkie inne detale, które sprawią, że zaproszenia będą idealnie pasować do całej oprawy ceremonii.


Satynowe zaproszenia na I Komunię świętą z motywem akwarelowego kościoła są nie tylko pięknym elementem dekoracyjnym, ale także doskonałą pamiątką tego wyjątkowego momentu w życiu dziecka. Dzięki nim każdy gość poczuje się wyjątkowo i doceniony, a sama uroczystość nabierze jeszcze większego uroku i znaczenia.


Wybierz satynowe zaproszenia z motywem akwarelowego kościoła na I Komunię świętą i spraw, by ten dzień był jeszcze bardziej niezapomniany i wyjątkowy!

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.