Drewniane zaproszenia I Komunia Świętą Akwarelowy kościół

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem akwarelowego kościoła


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia I Komunia Świętą Akwarelowy kościół


Drewniane zaproszenia na I Komunię świętą z motywem akwarelowego kościoła to idealny sposób na zaproszenie gości na ten wyjątkowy dzień. Wykonane z wysokiej jakości drewna, zaproszenia prezentują się elegancko i oryginalnie, zachwycając swoją unikalnością.


Motyw akwarelowego kościoła nadaje zaproszeniom delikatny i uroczysty charakter, idealnie pasujący do tematyki Pierwszej Komunii Świętej. Zestawienie naturalnego materiału z subtelnie malowanym obrazkiem sprawia, że zaproszenia są niezwykle efektowne i przykuwają uwagę.


Dodatkowo drewniane zaproszenia na I Komunię św. z motywem akwarelowego kościoła można spersonalizować, dodając im imię dziecka, datę uroczystości czy inne informacje. Dzięki temu będą one jeszcze bardziej wyjątkowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb.


Zaproszenia wykonane z drewna są trwałe i odporne na uszkodzenia, co sprawia, że będą doskonałą pamiątką po tym szczególnym dniu. Ich dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że stanowią doskonały wybór dla osób poszukujących czegoś więcej niż standardowego papierowego zaproszenia.


Podsumowując, drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem akwarelowego kościoła to elegancki, oryginalny i trwały sposób na zaproszenie bliskich na tę ważną uroczystość. Dzięki nim każde zaproszenie stanie się wyjątkowym i niezapomnianym elementem tego wyjątkowego dnia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.