Drewniane zaproszenia I Komunia Świętą Kwiaty

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia I Komunia Świętą Kwiaty


Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem kwiatów to wyjątkowy i elegancki sposób, aby zaprosić gości na ten wyjątkowy dzień w życiu dziecka. Wykonane z wysokiej jakości drewna, zaproszenia zachwycają nie tylko swoim pięknym wyglądem, ale także trwałością i solidnością.


Motyw kwiatów nadaje zaproszeniom delikatny i romantyczny charakter, idealny dla uroczystości takiej jak komunia święta. Kwiaty symbolizują czystość, niewinność i piękno, co doskonale odnosi się do tego szczególnego momentu w życiu dziecka.


Zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem kwiatów można personalizować, dodając imię dziecka, datę ceremonii oraz inne istotne informacje. Dzięki temu każde zaproszenie staje się unikatowe i niepowtarzalne, idealnie oddające charakter tego wyjątkowego dnia.


Drewniane zaproszenia to również ekologiczna i przyjazna dla środowiska alternatywa dla tradycyjnych papierowych zaproszeń. Po uroczystości można je zachować jako pamiątkę i cenny przedmiot, który będzie przypominał o tym ważnym wydarzeniu przez wiele lat.


Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem kwiatów to doskonały wybór dla osób ceniących elegancję, oryginalność i dbałość o detale. Dzięki nim ceremonia stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa i niezapomniana.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również