Drewniane zaproszenia na komunię Ramka z eukaliptusa

Drewniane zaproszenie na komunię z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia na komunię Ramka z eukaliptusa


Przedstawiamy nasze piękne drewniane zaproszenia ślubne, idealne na Pierwszą Komunię Świętą. Zaproszenia te zostały zaprojektowane tak, aby pokazać elegancję tej uroczystości - wykonane w kształcie kwadratu z ciekawym wyciąganym kółkiem. Z nadrukiem liści eukaliptusa wokół całego zaproszenia, możecie być pewni, że te zaproszenia zrobią wrażenie na Waszych gościach.

Możesz dodać spersonalizowany tekst zaproszenia pod spodem, aby uzyskać dodatkowy, wyjątkowy efekt. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby ten dzień był wyjątkowy - i chcemy pomóc Ci to osiągnąć.

Spraw, aby Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka była jedyna w swoim rodzaju i absolutnie niezapomniana z naszymi drewnianymi zaproszeniami komunijnymi! 

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.