Drewniane zaproszenie na komunię Hostia

Drewniane zaproszenie na komunię z hostią


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenie na komunię Hostia


Komunia Święta jest sakramentem, symbolicznie przyjmującym młodego człowieka do grona tych, którzy bezpośrednio obcują z Bogiem. Nic zatem dziwnego, że uroczystość przyjęcia tej komunii jest bardzo ważna, bardzo często odbywa się przy udziale całej rodziny. W jaki sposób jednak zaprosić na to pierwsze przyjęcie sakramentu bliskich?

Doskonałym sposobem jest drewniane zaproszenia na komunię, przywodzące na myśl hostię. Delikatne, dyskretne w swojej formie zaproszenie doskonale koresponduje z duchowym charakterem uroczystości. Co więcej, będzie stanowiło wspaniałą pamiątkę dla uczestników uroczystości.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych