Dusty Blue Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z wizerunkiem kwiatów dusty blue


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Dusty Blue Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


Upamiętnij doniosłą okazję, jaką jest Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka, za pomocą tych ponadczasowych drewnianych zaproszeń. Każde zaproszenie jest zaakcentowane pięknymi, niebieskimi kwiatami Dusty Blue, które przekazuje atmosferę elegancji i wdzięku. Pod tym słodkim motywem, możesz dodać spersonalizowane szczegóły, takie jak pełne imię Twojego dziecka, wraz z datą jego komunii i wszelkimi informacjami o miejscu lub wydarzeniu, które chcesz dołączyć.

Z tymi specjalnymi zaproszeniami w ręku, możesz zaprosić swoich gości do udziału w Twoim wyjątkowym dniu, nie pomijając żadnych szczegółów! Rozpocznij ten pamiętny rozdział w życiu Twojego dziecka w najdoskonalszy możliwy sposób, wybierając nasze wysokiej jakości zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą.

Doskonałe połączenie tradycyjnego stylu z nowoczesnym wzornictwem sprawia, że jest to idealny wybór dla każdego młodego chrześcijanina, który chce uczcić swój wyjątkowy dzień.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.