Dziewczynka Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenie na I Komunię Świętą z wizerunkiem dziewczynki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Dziewczynka Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowa okazja do przeżywania wraz z dzieckiem przyjęcia Eucharystii, ale również do wspólnego bycia razem. Dlatego też warto na tej uroczystości zgromadzić osoby nam życzliwe, które wspierać będą całym sercem dziecko w kroczeniu jego ścieżką wiary. W jaki sposób jednak zaprosić gości?

Najlepiej wykorzystać do tego piękne drewniane zaproszenia I Komunia Święta, które zachwycą gości i skłonią ich do przyjścia oraz wspólnego radowania się. Ozdobione motywem dziewczynki drewniane zaproszenie to nie tylko piękny sposób na wyrażenie swojej prośby o obecność przy dziecku, ale też zachwycająca pamiątka. Motyw dziewczynki, starannie wykonany, budzi prawdziwy zachwyt i szeroki uśmiech na twarzach gości, nie odciągając jednak uwagi od treści zaproszenia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również