Dziewczynka Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenie na I Komunię Świętą z wizerunkiem dziewczynki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Dziewczynka Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowa okazja do przeżywania wraz z dzieckiem przyjęcia Eucharystii, ale również do wspólnego bycia razem. Dlatego też warto na tej uroczystości zgromadzić osoby nam życzliwe, które wspierać będą całym sercem dziecko w kroczeniu jego ścieżką wiary. W jaki sposób jednak zaprosić gości?

Najlepiej wykorzystać do tego piękne drewniane zaproszenia I Komunia Święta, które zachwycą gości i skłonią ich do przyjścia oraz wspólnego radowania się. Ozdobione motywem dziewczynki drewniane zaproszenie to nie tylko piękny sposób na wyrażenie swojej prośby o obecność przy dziecku, ale też zachwycająca pamiątka. Motyw dziewczynki, starannie wykonany, budzi prawdziwy zachwyt i szeroki uśmiech na twarzach gości, nie odciągając jednak uwagi od treści zaproszenia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również