Drewniane zaproszenie I Komunia Święta ze zdjęciem i wzorkiem

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą ze zdjęciem i wzorkiem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenie I Komunia Święta ze zdjęciem i wzorkiem


Wręcz swoim gościom zaproszenia, których nie zapomną! Nasze wspaniałe drewniane zaproszenia podkreślają piękno i wdzięk Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki spersonalizowanemu motywowi zdjęcia twarzy Twojego dziecka, umieszczonemu na szczycie bogatych, ozdobnych kwiatów, nasze zaproszenia z pewnością pozostawią niezatarte wrażenie.

Dzięki spersonalizowanemu tekstowi możesz stworzyć niezapomniane wspomnienia, które dokładnie odzwierciedlą okazję. Dzięki żywym kolorom nadruku i unikalnej fakturze, te drewniane zaproszenia są idealne do świętowania tego pierwszego kamienia milowego w duchowej podróży dziecka.

Przywitaj bliskie Ci osoby z ciepłem i elegancją, wybierając zaproszenia z naszej oferty - ponadczasowe i pełne wdzięku.

Nasze trwałe pamiątki zapewnią, że ten najważniejszy dzień będzie pamiętany przez lata. Pozwól nam sprawić, aby ten wyjątkowy dzień był tak niezapomniany, jak powinien być!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.