Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta ze zdjęciem

Magnes na lodówkę Plaster brzozy z okazji I Komunii Świętej ze zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 złOpis
Opis

Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta ze zdjęciem


Magnes na lodówkę ze zdjęciem na komunię świętą to bardzo ładny magnes personalizowany za pomocą zdjęcia, które możemy umieścić jako całe tło w magnesie, natomiast także możemy dodać dowolny napis oraz imię jubilata komunii świętej, co daje nam szerokie pole do personalizacji według naszych życzeń.

Magnes wykonany jest na plastrze brzozy, dzięki czemu mamy pewność otrzymania produktu o wysokiej jakości, który posłuży nam na długi okres czasu, przeżywając wszelkiego rodzaju upadki czy też ,,inne” niespodziewane wydarzenia. W

arto także wspomnieć, że taki magnes ze zdjęciem to idealny pomysł na mały podarunek do głównego prezentu komunijnego, ale może także stać się upominkiem w drugą stronę, gdzie podziękujemy gościom za ich przybycie i wręczamy im taką pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia, która będzie przypominać im, w jak ważnej chwili naszego życia uczestniczyli.

 

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm