Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta ze zdjęciem

Magnes na lodówkę Plaster brzozy z okazji I Komunii Świętej ze zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 złDane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta ze zdjęciem


Magnes na lodówkę ze zdjęciem na komunię świętą to bardzo ładny magnes personalizowany za pomocą zdjęcia, które możemy umieścić jako całe tło w magnesie, natomiast także możemy dodać dowolny napis oraz imię jubilata komunii świętej, co daje nam szerokie pole do personalizacji według naszych życzeń.

Magnes wykonany jest na plastrze brzozy, dzięki czemu mamy pewność otrzymania produktu o wysokiej jakości, który posłuży nam na długi okres czasu, przeżywając wszelkiego rodzaju upadki czy też ,,inne” niespodziewane wydarzenia. W

arto także wspomnieć, że taki magnes ze zdjęciem to idealny pomysł na mały podarunek do głównego prezentu komunijnego, ale może także stać się upominkiem w drugą stronę, gdzie podziękujemy gościom za ich przybycie i wręczamy im taką pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia, która będzie przypominać im, w jak ważnej chwili naszego życia uczestniczyli.

 

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm