Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta Ramka z eukaliptusa

Magnes na lodówkę Plaster brzozy z okazji I Komunii Świętej ze wzorem ramki z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 złDane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta Ramka z eukaliptusa


Magnes na lodówkę na plastrze brzozy z ramką eukaliptusa to magnes posiadający bardzo zgraną kompozycję napisów wraz z grafiką ramki z eukaliptusa. Można odnieść wrażenie, że bardzo dużo dzieje się na magnesie, ale nadal najważniejsze informacje są dobrze widoczne i podkreślone.

W środkowej części magnesu mamy miejsce na umieszczenie personalizowanych danych wydarzenia, a także podziękowań czy innej formy tekstu, w zależności od jej rozmiaru. Sam magnes wytworzony jest z wysokiej jakości brzozy, co jest gwarantem wytrzymałości podarunku, który na lodówce może zmagać się z różnymi szansami na uszkodzenie, natomiast w większości przypadków będzie na nie odporny, zachowując swój estetyczny wygląd.

Magnes na lodówkę z eukaliptusem to nie tylko pomysł na prezent dla jubilata, ale także możliwość personalizacji w odwrotny sposób, że stanie się prezentem dla naszych gości, w którym podziękujemy im za ich obecność podczas tego ważnego dnia w naszym życiu, a na ich twarzach z pewnością pojawi się szeroki uśmiech od ucha do ucha.

 

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm