Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta Ramka z eukaliptusa

Magnes na lodówkę Plaster brzozy z okazji I Komunii Świętej ze wzorem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 złOpis
Opis

Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta Ramka z eukaliptusa


Magnes na lodówkę na plastrze brzozy z ramką eukaliptusa to magnes posiadający bardzo zgraną kompozycję napisów wraz z grafiką ramki z eukaliptusa. Można odnieść wrażenie, że bardzo dużo dzieje się na magnesie, ale nadal najważniejsze informacje są dobrze widoczne i podkreślone.

W środkowej części magnesu mamy miejsce na umieszczenie personalizowanych danych wydarzenia, a także podziękowań czy innej formy tekstu, w zależności od jej rozmiaru. Sam magnes wytworzony jest z wysokiej jakości brzozy, co jest gwarantem wytrzymałości podarunku, który na lodówce może zmagać się z różnymi szansami na uszkodzenie, natomiast w większości przypadków będzie na nie odporny, zachowując swój estetyczny wygląd.

Magnes na lodówkę z eukaliptusem to nie tylko pomysł na prezent dla jubilata, ale także możliwość personalizacji w odwrotny sposób, że stanie się prezentem dla naszych gości, w którym podziękujemy im za ich obecność podczas tego ważnego dnia w naszym życiu, a na ich twarzach z pewnością pojawi się szeroki uśmiech od ucha do ucha.

 

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm