Zielone liście Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem zielonych liści


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Zielone liście Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


To święta chwila - uroczystość Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka, a także bardzo szczególna okazja, która zasługuje na to, by uczcić ją piękną pamiątką.

Nasze piękne drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą pomogą Ci to zrobić. Zaproszenia te, ozdobione olśniewającym motywem wianka z zielonych liści i napisem IHS na górze, oferują ponadczasową elegancję, która będzie ceniona na zawsze. Dodatkowo, są one w pełni konfigurowalne z personalizowanym tekstem, aby uczynić to wydarzenie naprawdę niezapomnianym!

Grafika zielonych liści na dole nadaje im jeszcze bardziej eteryczną jakość, czyniąc je idealnymi na tę radosną okazję.

Z pewnością staną się ukochanymi pamiątkami rodzinnymi! Upamiętnijcie więc wyjątkowy dzień Waszego malucha tymi boskimi, katolickimi zaproszeniami.

Dziś jest powód do świętowania - uczyń go oficjalnym z jedyną w swoim rodzaju papeterią, która nadaje się dla rodziny królewskiej!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych