Ramka z eukaliptusa Drewniane zaproszenie I Komunia Święta

Drewniane zaproszenia na I Komunię Świętą z motywem ramki z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Drewniane zaproszenie I Komunia Święta


Świętuj wyjątkową Pierwszą Komunię Świętą z tymi pięknymi drewnianymi zaproszeniami. Idealne do uwiecznienia tej ciepłej i doniosłej okazji, te oszałamiające zaproszenia z pewnością zrobią wrażenie na Twoich gościach.

Zaproszenia wykonane są z przepięknym motywem liści eukaliptusa po bokach. Możesz również dodać osobisty akcent w postaci tekstu na środku karty. Przygotuj się na upamiętnienie wyjątkowego wydarzenia w życiu Twojej ukochanej osoby.

Dzięki tym drewnianym zaproszeniom możesz uhonorować ich w trwałym stylu. Złóż zamówienie już dziś, aby pierwsza komunia święta była tym, co zawsze będą pamiętać!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.