Ramka z eukaliptusa Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem ramki z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Marzenie o tym, aby Twoje dziecko zrobiło najbardziej wyjątkowy krok w wierze katolickiej - swoją Pierwszą Komunię Świętą - może stać się rzeczywistością dzięki tym wspaniałym zaproszeniom z satynowego akrylu.

Zaproszenia z pięknym motywem liści eukaliptusa po obu stronach, te wspaniałe zaproszenia będą zapamiętane na długo przez wszystkich, którzy je otrzymają. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zaproszenia te będą przypominać o tym, jak ważna jest to okazja dla Twojego dziecka.

Spersonalizowany tekst zaproszenia pozwala na dostosowanie wiadomości tak, jak chcesz - dając znać rodzinie, przyjaciołom i ukochanym o tym cennym wydarzeniu i zapraszając ich do bycia jego częścią. Nasze zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą to doskonały sposób, aby uczynić dzień dziecka jeszcze bardziej wyjątkowym.

Wyraź swoją miłość i podziel się radością z tak ważnego dnia za pomocą zaproszeń stworzonych specjalnie po to, aby uchwycić uczucia miłości, radości i wdzięczności, które leżą u podstaw tego religijnego kamienia milowego.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu