Ramka z eukaliptusa Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Marzenie o tym, aby Twoje dziecko zrobiło najbardziej wyjątkowy krok w wierze katolickiej - swoją Pierwszą Komunię Świętą - może stać się rzeczywistością dzięki tym wspaniałym zaproszeniom z satynowego akrylu.

Zaproszenia z pięknym motywem liści eukaliptusa po obu stronach, te wspaniałe zaproszenia będą zapamiętane na długo przez wszystkich, którzy je otrzymają. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zaproszenia te będą przypominać o tym, jak ważna jest to okazja dla Twojego dziecka.

Spersonalizowany tekst zaproszenia pozwala na dostosowanie wiadomości tak, jak chcesz - dając znać rodzinie, przyjaciołom i ukochanym o tym cennym wydarzeniu i zapraszając ich do bycia jego częścią. Nasze zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą to doskonały sposób, aby uczynić dzień dziecka jeszcze bardziej wyjątkowym.

Wyraź swoją miłość i podziel się radością z tak ważnego dnia za pomocą zaproszeń stworzonych specjalnie po to, aby uchwycić uczucia miłości, radości i wdzięczności, które leżą u podstaw tego religijnego kamienia milowego.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.