Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem i wzorkiem

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi ze zdjęciem i wzorkiem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,49 zł
13,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem i wzorkiem


Niech pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka będzie niezapomniana. Nasze satynowe, półprzezroczyste zaproszenia akrylowe to doskonały wybór, aby pozostawić trwałe wrażenie na gościach. Te piękne i eleganckie zaproszenia zawierają spersonalizowany tekst zaproszenia oraz zdjęcie dziecka umieszczone na górze zaproszenia, fachowo ozdobione delikatnym kwiatowym ornamentem.

Podaruj swoim gościom coś naprawdę wyjątkowego w tak błogosławionym dniu! Niech fragmenty Biblii lub cytaty o wierze zamkną idealne zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą Twojego małego aniołka.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.