Ozdobne Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem

Ozdobne Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi ze zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,49 zł
13,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ozdobne Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem


Nasze zaproszenia na pierwszą komunię świętą to idealny sposób na uczczenie doniosłej okazji. Te satynowe, półprzezroczyste akrylowe zaproszenia zapewniają unikalny, dekoracyjny akcent. Personalizowany tekst zaproszenia pozwala na dostosowanie wiadomości i przekazanie szczególnego znaczenia tego dnia.

Aby nadać zaproszeniu szczególny charakter, dodaj zdjęcie swojego dziecka na górze zaproszenia - z pewnością zachwyci wszystkich uczestników uroczystości!

Klasycznie eleganckie, a jednocześnie nowoczesne zaproszenia to doskonały wybór na pierwszą komunię świętą Twojego dziecka.

W trakcie upamiętniania tego ważnego wydarzenia w ich życiu, podziel się wdzięcznością z rodziną i przyjaciółmi, zapraszając ich do udziału w tej świętej chwili. Rozpocznij swoją podróż ku wierze już dziś z naszymi pięknymi zaproszeniami na pierwszą komunię świętą!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.