Ozdobne Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem

Ozdobne Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi ze zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,49 zł
13,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ozdobne Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem


Nasze zaproszenia na pierwszą komunię świętą to idealny sposób na uczczenie doniosłej okazji. Te satynowe, półprzezroczyste akrylowe zaproszenia zapewniają unikalny, dekoracyjny akcent. Personalizowany tekst zaproszenia pozwala na dostosowanie wiadomości i przekazanie szczególnego znaczenia tego dnia.

Aby nadać zaproszeniu szczególny charakter, dodaj zdjęcie swojego dziecka na górze zaproszenia - z pewnością zachwyci wszystkich uczestników uroczystości!

Klasycznie eleganckie, a jednocześnie nowoczesne zaproszenia to doskonały wybór na pierwszą komunię świętą Twojego dziecka.

W trakcie upamiętniania tego ważnego wydarzenia w ich życiu, podziel się wdzięcznością z rodziną i przyjaciółmi, zapraszając ich do udziału w tej świętej chwili. Rozpocznij swoją podróż ku wierze już dziś z naszymi pięknymi zaproszeniami na pierwszą komunię świętą!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.